30. mai 2024

"Meeste tervis" veebiseminari 2.osa

Lektor: Kristjan Pomm (androloog, MD)

2020. aastal lõpetas ta Tartu Ülikooli ning läbis androloogia-uroloogia residentuuri ning alates kevadest 2020 on Euroopa Androloogia Akadeemia poolt sertifitseeritud kliiniline androloog.

Dr. Pomm omab pikaajalist kogemust meestearstina ja on aastaid töötanud Tartu Ülikooli Kliinikumi Meestekliinikus Tallinnas, Ida-Tallinna Keskhaigla Viljatusravikeskuses meestearstina ning varasemalt ka noormeeste nõustajana Tallinna Seskuaaltervisekliinikus.

Ta on olnud androloogia ja meeste viljatusravi puutuvatel seminaridel ja konverentsidel lektoriks ning avaldanud meeste tervisega seotud artikleid. Muuhulgas osalenud paljudel erialastel rahvusvahelistel konverentsidel ja koolitustel, täiendanud end Itaalias Firenze ülikooli ja Rooma La Sapienza ülikooli kliinikutes.

2008-2014. aastal on Dr. Pomm olnud Tartu Ülikooli juures doktorantuuris ja planeeritud doktoritöö teemaks oli „Meeste viljatuse põhjused Eestis“.

Dr. Pomm kuulub Euroopa Androloogia Akadeemia, Euroopa Uroloogide Assotsiatsiooni, Eesti Uroloogide Seltsi, Seksuaalsel Teel Levivate Infektsioonide Eesti Ühingu ja Eesti Seksuaaltervise Liitu


Asukoht ja aeg: 30.05.2024 veebis kell 13:00-14:00

Registreerimine:

Osalemiseks palume täita allpool olev ankeet.Registreerimine kestab kuni 28.05.2024 (ka).

Juhul, kui soovite registreeringut muuta või tühistada, palume kirjutada aadressil koolitus@epal.ee.


Lisainfo

Koolituse maht on 1 ak tund ning pärast koolitust väljastastatakse nädala jooksul veebitunnistus.

Koolituse maksumus on EPALi liikmele 4€ ja mitteliikmele 8€. Lisandub käibemaks.


Email again:
Märgi kas maksjaks on eraisik või ettevõte:
Olen nõus enda isikuandmete töötlemisega: