Kutsume osalema konverentsil Next Chapter in Patient Care

Kolmas rahvusvaheline tervishoiu- ja farmaatsiakonverents toimub 25.-27. novembrini 2021 Pärnus Rannahotellis. Se aastal on peamine teema patsiendikeskse tervishoiu põhimõtete arendamine ja uudsed digilahendused tervishoius.

Konverentsil käsitletakse patsiendikeskse tervishoiuteenuse põhimõtteid, ravijärgimuse toetamise võimalusi apteegis, antakse nõuandeid ravimite kasutamise hindamise teenuse rakendamiseks ja tutvustatakse erinevaid digilahendusi patsiendi tervisekäitumise ja ravimite regulaarse kasutamise toetamiseks. Kõik see toetab Eesti ravimivaldkonna edasiarendamist, pakkudes selleks erinevaid lahendusi ning andes ideid koostööks tervishoiutöötajate vahel.

Sarnaselt varasemate aastatega vahelduvad ettekanded interaktiivsete töötubadega, kus on võimalik kogutud teadmisi ka praktiliselt kasutada. Konverentsil toimuvad muu hulgas ravimite kasutamise hindamise teemalised töötoad ning ettekanded, esineb ka Prof Timothy Chen, kes on üks maailma tunnustatumaid teadlasi ravimite kasutamise hindamise valdkonnas.

Konverentsi töökeel on inglise keel, osa töötubadest toimub ka eesti keeles. Lisateave ja registreerumine konverentsi kodulehel: www.ncpc2021.com

Konverentsil osalemine annab täienduskoolitustunde.

Konverentsi korraldab Eesti Akadeemiline Farmaatsia Selts.

NB! Konverents lükati edasi ja toimub  7.-9. aprill 2022.