Selgitati välja parima teenindusega apteegikett Eestis

Uuringufirma Dive viis läbi põhjaliku uuringu, et selgitada välja parima teenindustasemega apteegikett 2022. aastal, vahendab MED24.ee. Uuringu tulemuste põhjal on kõige parem teenindustase Benu apteekides.

Uuringu läbiviimiseks külastati suuremates linnades 10 korda igat apteegiketti. Ostu põhjal hinnati teenindus- ja ostukogemust, muuhulgas kuidas apteegis klienti nõustatakse ravimite tarvitamise osas, aga ka üldist klienditeenindust ja suhtlust.

BENU apteegi frantsiisijuht Rainer Kaseväli sõnab:"On rõõm, et tehtud töö on vilja kandnud ning kliendid on seda märganud. Apteekrid on tervishoiu sektoris praegu eesliinil ning amet on tähtsam kui kunagi varem. Seda enam on hea meel näha, et apteekritele pakutavad koolitused ja võimalused enesearendamiseks on end ära tasunud ning apteegid suudavad keerulisel ajal, kus meid on mõjutanud nii ravimite tarneraskused kui ka koroonaviirus, pakkuda klientidele turvalist ostukeskkonda ning head teenindust."

Uuringu tulemus näitas, et võrreldes varasema aasta uuringuga on Eesti apteekide keskmine teenindustase tõusnud 5,4 protsendi võrra. Pluss poolena toodi välja testklientide poolt, et Eesti apteekides ollakse taktitundeline ja diskreetne. Lisaks leitakse pea kõikidel juhtudel kliendi vajadustele sobiv lahendus. Ka toodi välja, et kõikidel kordadel oli nõustamisest kliendile kasu ja nad said olulist informatsiooni. 

Loe lisaks uudist SIIT