EPALi konverentsile registreerimine on alanud

EPALi iga-aastane konverents kannab see aasta pealkirja "Kestlik apteek" ja toimub ka sel aastal Tallinnas, Radisson Collection Hotellis. Oodatud on konverentsil ühiselt arutlema ja kaasa mõtlema apteekrid, koostööpartnerid, erialaorganisatsioonid ning tudengid. 

Ka sel aastal on konverentsi fookuses hetkel kõige uudsemad ja olulisemad teemad apteegisektori jaoks. Nii tuleb sügisel juttu eelseisvatest muutustest esmatasandi tervishoius, tervisejuhtimise mõtteviisist ja uuest algusest vaimse tervise vallas. Lisaks tuleb juttu apteegiteenuse arengust, eelkõige sellest vaatest, kuidas apteeker kui ravimispetsialist ning nõustaja saab osaleda patsiendi raviteekonna edukuse tagamisel ja aidata kaasa haiguste ennetamisel ning tervise endendamisel.

Oleme kutsunud esinema oma valdkonna parimaid spetsialiste, et mõelda veidi laiemalt ning arutleda üheskoos, kuidas pakkuda inimesele parimat apteegiteenust. Konverentsil osalemine on hea võimalus väljendada oma arvamust, suhelda kolleegidega ning saada uusi teadmisi valdkonna arengutest.

Vaata lähemalt esinejaid ja programmi SIIT